Rekomendacje

Coching i mentoring w biznesie to coś więcej niż dyplom, narzędzia i konkretne umiejętności ... To wiedza, która zmieniła moje życie po to, abym mogła pozytywnie uczestniczyć w zmianach innych ludzi. 
Studia to również wspaniali wykładowcy i nasz Micha
ł Szczepanik, który organizacyjnie odpowiadał na nasze wszystkie potrzeby  Właściwy człowiek na właściwym miejscu....
Studia się kończą a ja juz w tym momencie wiem, ze będzie mi tego wszystkiego co przeżyłam, doświadczyłam i kogo poznałam ogromnie brakowało...
Cos się kończy coś się zaczyna a wspomnienia i wiedza pozostaną ze mną do końca życia. Dziękuję wszystkim za ten cudowny czas ...

Monika Michel, 5 lipca 2015 r.

 

Nauka coachingu w kilkanaście dni jest ponoć możliwa...ponoć...nie próbowałam...10 miesięcy, podczas których jest czas na dodatkową lekturę,doświadczanie, praktykowanie , poprawianie to czas idealny;-) a do tego dyplom Politechniki Łódzkiej - dla humanisty- to coś niezwykłego;-)

Ewa Mordalska, 6 lipca 2015 r.

 

Także kończę te studia i chętnie podzielę się swoja opinia Wiedza która jest przekazywana przez grono profesjonalistów jest naprawdę bezcenna , otwiera oczy na wiele spraw w życiu prywatnym jak i zawodowym, Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy jesteś we właściwym miejscu w swoim życiu i to co robisz na co dzień naprawdę sprawia Ci przyjemność , te studia odpowiedzą na Twoje wątpliwości. Do wielu spraw podchodzi się w zupełnie inny sposób, Idąc na te studia myślałam że dużo rzeczy jest problemem, ale podczas rozmów z mądrymi doświadczonymi Coach , okazuje się że tak naprawdę to nie jest problem a przede wszystkim że w życiu także nie ma porażek , bo każda porażka jest dla Nas sukcesem Nawet jeżeli nie będę Coach choć kto wie to naprawdę te studia mają bardzo duża wartość dodatnia pod kątem samorozwoju co w życiu jest mega istotne. A co do samej organizacji to pierwsza klasa , Michał staje na wysokości zadania i stwarza bardzo przyjazną atmosferę wśród studentów , tam wszyscy jesteśmy wyjątkowi!

Aleksandra Ponikowska, 8 lipca 2015 r.

 

więcej rekomendacji: https://www.facebook.com/StudiaPodyplomoweCoachingIMentoring