Kadra

Piotr Pilipczuk
Certyfikowany coach i trener coachingu International Coaching Community. Pasjonat i propagator podejścia holistycznego oraz systemowego w coachingu. Współtwórca wielu programów szkoleniowych dla coachów, superwizorów, trenerów. W obszarze biznesowym wspólnie z Anną Ratajczyk zajmuje się coachingiem indywidualnym oraz wdrażaniem kultury coachingowej w zarządzaniu. Współpracownik Josepha O'Connora i Andrei Lages O'Connor.

Rafał Nykiel

Jest licencjonowanym trenerem coachingu ICC (International Coaching Community). Posiada duże doświadczenie biznesowe. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu, a także wiele specjalistycznych szkoleń kierunkowych. Jako trener i konsultant pracuje od 1998 roku prowadząc szkolenia, coachingi, warsztaty, wykłady, oraz różnego rodzaju konsultacje. Posiadam także certyfikaty Master of Art of NLP i International Coach ICC. Ukończył także szkolenie Master Coach, prowadzone przez Josepha O’Connora.

Jest trenerem z wieloletnim stażem. Pracował dla bardzo zróżnicowanych grup w wielu branżach. Na sali szkoleniowej najbardziej ceni sobie tworzenie sytuacji pozwalających na dokonywanie samodzielnych odkryć przez uczestników szkoleń, a także pracę z postawami, w tym uczenie skutecznych narzędzi do zmiany nastawienia, oraz ścisłe dopasowanie przebiegu szkolenia do potrzeb konkretnej grupy.

Oprócz sesji coachingu i team coachingu prowadzi również szkolenia z następujących tematów: kierowanie zespołem, Team building, programowanie neurolingwistyczne, coaching, pobudzanie kreatywności, rozwijanie umiejętności przywódczych, sprzedaż, obsługa klienta, i inne.

Zajmuje się także mentoringiem - tworzeniem oraz wdrażaniem programów mentoringowych w organizacjach. Członek Założyciel Izby Coachingu. Twórca projektów www.znajdzcoacha.pl i www.encyklopediacoachingu.pl

Olga Rzycka
Trener biznesu od ponad 10 lat.
Specjalizuje się w rozwoju kompetencji kadr menedżerskich. Jest certyfikowanym coachem ICC.

Olga ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada międzynarodowy certyfikat International Coach Community ICC jest także członkiem The International Association of Coaches. Swoje umiejętności trenerskie doskonaliła uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach m.in.: „The Art and Science of Coaching” (Erickson College International, ICF), ICC Business Coaching, ICC Coaching, The Horse Assisted Professional Development, Zaawansowane Techniki Coachingowe (ICC), Certyfikacja Insights, a także w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania, Szkole Psychoterapii Krótkoterminowej i in.

Doświadczenie biznesowe:
Jej całe życie zawodowe związane jest ze szkoleniami, coachingami, procesami AC/DC oraz projektami rozwojowymi. Pracowała jako wewnętrzny Trener/Coach m.in. dla ING Usługi Finansowe, Pliva/Teva, Grupa PZU.

Waldemar Dziwniel

Ekspert w dziedzinach zarządzania ludźmi, zarządzania zmianą, prezentacji biznesowej i wystąpień publicznych. Wieloletni menedżer wysokiego szczebla w obszarach marketingu i sprzedaży. Coach i mentor.

Waldemar z wykształcenia jest aktorem, ukończył PWST im. L.Solskiego w Krakowie (1985). Jest także absolwentem Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie.

Doświadczenie biznesowe:
Executive Manager w takich organizacjach, jak PTK Centertel Sp. z o.o. (Dyrrektor Marketingu i Sprzedaży w okręgu gdańskim,) Ruch SA (Dyrektor Marketingu i Sieci), Irydion Sp. Z o.o. (Prezes Zarządu). Dyrektor Handlowy w WKS Ostrowiec Świetokrzyski. Szef Sekcji Informacji w Radiu ARnet w Gdańsku. Od 10 lat niezależny ekspert, coach i mentor.

Agnieszka Jakubowska
Wieloletni menadżer i dyrektor sprzedaży w  sektorze finansowym. Trener i Praktyk Biznesu. Licencjonowany Coach International Coaching Community oraz Międzynarodowy Trener i Konsultant Zarządzania według Edexcel Pearson (Brytyjskie Standardy Kwalifikacji Zawodowych). Assessor sesji AC/DC. Posiada tytuł zawodowy Samodzielnego Pracownika Bankowego. Autor publikacji z zakresu zarządzania, sprzedaży i rozwoju kompetencji menadżerskich.

Robert Milczarek

Trener biznesu od 10 lat.
Specjalizuje się w realizacji projektów rozwojowych dla kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla. Jest certyfikowanym coachem ICC.
Robert ukończył psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada międzynarodowy certyfikat International Coach Community. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Swoje umiejętności stale podnosi uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach: CoachWise Essentials – International Coach Federation, Noble Manhattan Coaching, Grupa TROP, Laboratorium Edukacji i Psychoterapii.

Doświadczenie biznesowe:
Doświadczenia zawodowe zdobywał zarządzając przez 7 lat projektami sprzedażowymi w agencjach doradztwa personalnego oraz jako trener i coach wewnętrzny w jednej ze spółek zależnych BNP Paribas Group.
W swojej pracy zawodowej zajmował się tworzeniem i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi (rekrutacja, budowanie standardów aktywnej sprzedaży). Obecnie dzieli się doświadczeniami prowadząc szkolenia i coaching indywidualny dla kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla. Realizował projekty szkoleniowo – doradcze m.in. dla: Agora SA, Alsen.pl, BNP Paribas Group, Grupa Clariant, Coats Polska, Delfarma, ING Bank Śląski, Nycomed Polska, Puma Polska, Polfa Łódź SA i wiele innych. Jest ekspertem w zakresie psychologii biznesu portalu money.pl

Dorota Banasiak

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej – kierunku psychologia i Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Organizacja i Zarządzanie. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów dla trenerów, w tym Szkołę Trenerów Psychologicznego Treningu Grupowego i posiada rekomendację I i II stopnia PTP do szkolenia osób dorosłych w formule warsztatowej i treningowej. Posiada certyfikat coacha International Coaching Community (ICC).

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy trenerskiej i kilkuletnie jako coach. Zaprojektowała i przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów w takich obszarach jak: zarządzanie zmianą, efektywna praca w zespole i kierowanie zespołem, przywództwo i style zarządzania, coaching i mentoring, ocena pracownicza – wdrażanie i stosowanie systemu ocen, zasady i metody oceniania realizacji celów i kompetencji pracowników, efektywna komunikacja, train the trainer. Od kilku lat pracuje również jako coach. W swojej pracy trenerskiej i coacha korzysta z narzędzi Extended DISC – analizy indywidualnej, analizy zespołu i oceny 360, udzielając informacji zwrotnych z zastosowanych narzędzi rozwojowych i wykorzystując informacje z w/w do procesu coachingu.

Michał Szczepanik

Elżbieta Jędrych

Anna Stankiewicz-Mróz

Jarosław Lendzion

Agnieszka Pietras  

Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz

 

 

 

Wersja do druku