• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Stylistyka

Dlaczego ludzie chorują?
Dużo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że trudno dba się o swoje zdrowie, jeśli po prostu w swoim DNA mamy tak jakby zapisane problemy z sercem bądź ponadstandardowe ryzyko białaczki. Jednakże naturalnie niesłychanie wiele zależy od stylu naszego życia. Zatem naprawdę często ludzie chorują, bo najzwyczajniej w świecie kiepsko funkcjonują. Doskonale to można zauważyć, gdy spojrzymy na Stany Zjednoczone. W tym jakże ogromnym kraju są stany, gdzie mieszka ponadprzeciętna ilość „grubasów”, lecz odnajdą się również miejsca, w których kult ładnego wyglądu jest bardzo silny, więc zamieszkuje je o wiele niższa ilość osób zmagających się z nadwagą.
– Zdrowa dieta! Naturalnie nigdy nie można popadać w jakąś paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, ale jakby nie patrzeć nie możemy za bardzo przesadzać z kaloriami. Należy zachować umiar w jedzeniu.
– Dużo więcej ruchu! A więc dużo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy sporty. Być może pływanie, piłka nożna bądź bieganie? Świetna wiadomość dla pragnących trochę więcej jeść: gdy człowiek regularnie uprawia sport, może trochę więcej jeść – bez tycia.

1. Przejdź dalej

2. Wejdź

3. Kontynuuj

4. Kliknij i zobacz

5. Więcej informacji

Categories: Medycyna

Comments are closed.